Salapärane Eesti

Raamatus “Salapärane Eesti” on kirja pandud paljudelt inimestelt kuuldud kummalised ja seletamatud kogemused salapärastest ja müstilistest paikadest Eestis.

Leida võib kõike: õudseid juhtumeid, vaimude ja haldjate vempe või hoopistükkis inimeste kätetööd. Arvukalt on lugusid nõukogude ajast, kui suur salastatus palju spekulatsioone ja kuulujutte sünnitas. Samuti on juttu viimaste aastakümnete jooksul Eestis juhtunud seletamatutest sündmustest, mis on jäänud mõttemeeli painama. Iga juhtumi juurde on kogutud ajaloolisi fakte, teaduslikke hüpoteese või infokildusid, mis aitavad lahti seletada mitme senini saladusse jäänud sündmuse põhjuseid.

Raamatusse “Salapärane Eesti” on kogutud 73 juhtumit ja paika, mis seonduvad kummaliste või seletamatute sündmustega. Iga peatüki juures on koordinaadid ning nutiseadmega loetav QR-kood, mis aitavad huvilistel iseseisvalt salapäraseid kohti avastama minna.

Millal lõpeb reaalsus ja kust algab legend, jääb juba lugeja otsustada, kui lood on läbi loetud või kirjeldatud paikades ise kohalgi käidud.

Peatükk peatüki järel kirjeldatud kohtasid külastades saab igaüks koostada endale põneva ja salapäraga täidetud reisi mööda Eestimaad.

Nüüd on võimalik kutsuda raamatu “SALAPÄRANE EESTI” autor Marko Kaldur külla Teie raamatukogusse või kooli või mujale, et saada teada raamatu saamisloost ning kuulda lugusid seniavaldamata salapärastest juhtumitest ja teooriatest. 

 

Täpsemalt infot sobivate küllatulekuaegade, tingimuste, kulude ja võimaluste kohta saab siit:
E-post: marko@reisielamus.ee
Telefon: 5223700

 

 

 

 

 

 

 

 

About the author

Marko "Kirjanik" Kaldur.
Reisielamused, esitlused, ekspeditsioonid, giiditeenused, rännakud - Eestis ning maailmas.

marko@reisielamus.ee
522 3700

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.